Fuar - İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı EVTEKS | Düğün | Türkiye Düğün Rehberi

İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı EVTEKS

Sonlandı
Ek Bilgiler
Etkinlik Tarihi
: 23-04-2019 10:00 - 23-04-2019
Etkinlik Mekan
: CNR Expo
Mekan Telefon
: 02124657474
Mekan İl
: İSTANBUL
Mekan Adres
: Yeşilköy Mh., CNR Expo, 34149 Bakırköy/İstanbul
Web Adresi
: http://cnrevteks.com/
Etkinlik Ücreti
: Belirtilmemiş
Etkinlik Türü
: Fuar
Ekleyen
: Yönetici
Etkinlik Tanımı

Her yıl Nisan'da dünya baharı EVTEKS'de karşılıyor

Ev tekstili sektöründe dünyanın en büyük iki fuarından biri olan İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı EVTEKS 23-27 Nisan 2019 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de 25. Kez kapılarını açacak.
 
2018 yılını yerli ve yabancı ziyaretçi rekoru kırarak kapayan EVTEKS'e, toplamda 135 bin 158 ziyaretçi gelirken 120 ülkeden 50 bin 193 ev tekstili alıcısı da katılımcı firmalarla yeni iş bağlantıları kurdu. Bu yıl Nisan ayını ise daha güçlü karşılamaya hazırlanan EVTEKS kendi rekorunu kıracak. 
 
CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSI·AD) iş birliğinde organize edilen fuarda sektörün 1.000'in üzerinde öncü üretim ve ihracat-ithalat firmaları, ev tekstili, kontrakt tekstil, tasarım, zemin ve duvar kaplamaları alanlarındaki yeni koleksiyonlarını 160.000 m2 alanda sergileyecek.
 
Avrupa, Orta Doğu, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika, Rusya ve BDT Ülkeleri'nden iç mimarlar, tasarım ve konsept mağazaları, mobilya showroomları, distribütörler, ithalatçılar, toptancılar, mağazalar, zincir mağazalar, kontrat firmaları ve oteller EVTEKS'i ziyaret edecek.
 
EVTEKS, yüksek kaliteli ürün portföyü, ürün çeşitliliği ve artan sayıda uluslararası katılımcı sayısı ile satın alma ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir fırsat sunar.
 
Modern yaşam tarzı ve tarihi mimarisi ile İstanbul, Türkiye'nin tek ev tekstili fuarı için mükemmel bir atmosfer sunuyor. 

1004 kez görüntülendi.

 • Scroll

  düğün

  düğün salonu

  düğün salonu fiyatları

  türkiye düğün rehberi

  istanbul düğün salonları

  istanbul düğün salon fiyatları

  türkiye düğün salonları

  antalya düğün salonları
  izmir düğün salonları