ATP ARSLAN TECHNICAL PRODUCTİON - İSTANBUL / SARIYER | https://www.turkiyedugunrehberi.com
5
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 336 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  CENGİZ ARSLAN
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  PINAR MAH. İĞDE SK. NO: 23/A SARIYER / İSTANBUL
  İl/İlçe
  İSTANBUL / SARIYER
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  arslanevents@gmail.com
  Kapasite
  10-50 KİŞİ Kişi.
  Web Sitesi
  Belirtilmemiş

  ATP ARSLAN TECHNICAL PRODUCTİON ; Bir daveti unutulmaz kılan detayların en önemlilerinden birisidir müziktir. Seçilen müzikler, ses ve ışıkla sağlanan bütünlük, geceye katılan romantizm ve eğlencenin doğru düzenlenmesi daveti bastan sona şekillendirir. Misafirleri mekandan ayıramayan en sıcak anları yaratır müzik. İlk saatlerde organizasyonun fonunu renklendirirken ilerleyen saatlerde geceye damgasını vurur. Kusursuz bir davet için müzik organizasyonu da tıpkı diğer detaylar gibi profesyonel ellere bırakılmalıdır. ATP olarak profesyonel anlamda tüm ses, ışık ve görüntü sistemleri ile ilgili projelendirme ve uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

  CANLI MÜZİK

  Tüm enstürmanlarınıza uygun mikserler, özel kablolar, sahne monitörleri, nota sehpası, özel mikrofon ayakları gibi ekipmanlarla canlı müzik etkinliklerinize teknik çözüm sunmaktayız. Prova, tonmaister hizmeti ile yanınızdayız.

  KURUMSAL ETKİNLİKLER

  Şirket içi motivasyon etkinlikleri, bayi toplantıları, açılışlar,özel sunumlar veya ofis partileri gibi ses sistemi içeren hizmet veriyoruz. Kurumunuza özel kiralama seçenekleri ile etkinliğinizin hatasız olmasını sağlamaktayız.

  BİREYSEL ETKİNLİKLER

  Özel partiler, doğum günleri, kına, düğün gibi kişisel etkinliklerde hizmet vermekteyiz. Tercihe göre ses sistemini istediğiniz saatte çalışır vaziyette teslim edip etkinlik bitiminde geri alarak özel programınıza dahil olmuyoruz.

  SEMİNER & TOPLANTI

  Şirket ofislerinde, otel veya özel seminer salonlarındaki etkinliklerinizde özel mikrofonlar ve sese duyarlı hoparlörler, etkinlik boyunca teknik personel ile sunumlarınızın kesintiye uğramadan gerçekleşmesine destek oluyoruz.

  FUAR & TEKNİK HİZMETLER

  İstabulda’ki fuar merkezlerindeki deneyimimizle fuar günlerinizde standlara özel ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz. Müzik ve anaos sistemleri ile standınızın daha etkin ve görünür olmasına katkıda bulunuyoruz.

  AÇIK HAVA ETKİNLİKLERİ

  Kır düğünleri, havuz başı partiler ve sayısız açık hava etkinliğinde yüksek ses kalitesi ve geniş açışı özel hoparlörler ile hizmet vermekteyiz. Alan bilgilerinize göre sistem gereksinimleri tarafımızca hesaplanmaktadır.

  ÜRÜN TEMİNİFirmamız ses sistemleri ürünleri konusunda kaliteli ürün tercihi ve markaların satışını yapmaktadır. Teknik personel ile etkinliklerinizin son derece profesyonel ve sorunsuz gerçekleşmesine destek oluyoruz.

  KİRALIK SES SİSTEMLERİOrganizasyonlarınıza kiralık ses sistemleri konusunda son sistem ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. Teknik personel ile etkinliklerinizin son derece profesyonel ve sorunsuz gerçekleşmesine destek oluyoruz.

  PROJELENDİRME & UYGULAMAFirmamız projelendirme ve uygulama konularında uzman ses mühendisleri ile çalışarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.Teknik personel ile etkinliklerinizin  profesyonel ve sorunsuz gerçekleşmesine destek oluyoruz.

  ÜRÜN TEMİNİFirmamız ses sistemleri ürünleri konusunda kaliteli ürün tercihi ve markaların satışını yapmaktadır.Teknik personel ile etkinliklerinizin son derece profesyonel ve sorunsuz gerçekleşmesine destek oluyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll