Banjo Wedding Park - SAMSUN / ATAKUM | https://www.turkiyedugunrehberi.com
3
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 118 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  UĞUR ÖZDİL
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Güzelyalı Mahallesi, 25, 3014. Sk., 55270 Atakum/Samsun
  İl/İlçe
  SAMSUN / ATAKUM
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  banjoweddingpark@gmail.com
  Kapasite
  50-100-150-450 Kişi.
  Web Sitesi
  https://www.banjoweddingpark.com

  Banjo Wedding Park

  Mutluluğun Deniz ile Buluştuğu Nokta


  Banjo Wedding Park'a Hoşgeldiniz
   

  Banjo Wedding Park ® Samsun Atakent Sahilinin en güzel yerinde denize sıfır konumunda yer alır. Adından da anlaşılacağı gibi başta düğün organizasyonları olmak üzere doğum günleri, sünnet, kına, toplantı ve tanıtım kokteylleri gibi bir çok organizasyonda size en kaliteli hizmeti sunmayı vaad eder. 

  Banjo Wedding Park 500 ve 150 kişilik 2 güzel salona sahiptir. Organizasyon detayları ve tüm yeme içme olanakları kendi bünyemizce karşılanabilmektedir. 

  150 m² entegre mutfağımız ve 5 yıldızlı mutfak şeflerimizin hazırlamış olduğu eşsiz menüleri ile tüm organizasyon ihtiyaçlarınızda beklentilerinizi %100 Karşılıyoruz. 

  Salonlarımız deniz manzaralı, dışarıya açılıp kapanabilir nitelikte ve klimalıdır. Ayrıca Banjo Wedding Park'ta olası aksaklıklara karşı jeneratör, çocuklar için çocuk parkımız ve daha bir çok ayrıntı ile yaz-kış tüm organizasyonlarınız ve rezervasyonlarınız için bizi hemen arayın.
   

  VIZYONUMUZ

  Sürekli kendini yenilenerek güncel trendleri yakından takip eden, müşteri memnuniyetini esas almış ve her koşulda çözüm odaklı çalışma prensibimiz ile hizmet vermektir.

  MISYONUMUZ

  Müşterilerimizin eşlik ettiğimiz özel günlerinde en uygun koşullarda konforlu, huzur içerisinde ve ileride hoş hatıralar ile hatırlayacakları anları yaşatmak, mekanımızı sürekli güncelleyerek şehrimizde ve bölgemizde wedding park alanında lider duruma gelmektir.

  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll