KEÇİÖREN DÜĞÜN SARAYI - ANKARA / KEÇİÖREN | https://www.turkiyedugunrehberi.com
2
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 259 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  METİN KURUKAHVECİ
  Fax
  03123595141
  Adres
  19 Mayıs Mahallesi Gün Sazak Caddesi (Eski Conker) No: 24-A ...
  İl/İlçe
  ANKARA / KEÇİÖREN
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  asilkds@hotmail.com
  Kapasite
  650 Kişi.
  Web Sitesi
  www.keciorendugunsarayi.com

  KEÇİÖREN DÜĞÜN SARAYI1991 yılı itibariyle sektördeki yerini alan işletmemiz, 2001 yılından bu yana KEÇİÖREN DÜĞÜN SARAYI olarak hizmet vermektedir. Yıllardır bu sektörde hizmet vermenin deneyimi ve birikimi ile 2015 sezonuna baştan aşağı yenilenmiş, kaliteyi ekonomiyle buluşturan fiyat politikamızla, işinde profesyonel ve güler yüzlü personelimizle, sizlere ve misafirlerinize en iyiyi, en güzeli ve en kaliteliyi sunmakta kararlıyız.

  Hayatının en özel gününü unutulmaz kılmak isteyenlerin vazgeçilmez mekanı KEÇİÖREN DÜĞÜN SARAYI.  Salonumuz sadece görsel açıdan sizi tatmin etmekle kalmıyor, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile memnuniyetinizi en üst seviyede tutuyor. Hayatınızın en önemli ve özel anını dillere destan bir düğün organizasyonu eşliğinde, tüm sevdiklerinizle beraber paylaşmak için salonumuz sizin adınıza tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünerek, sizlere sunmaktadır.

   Salonumuz, misafirlerimizin park sorunu yaşamayacağı, her türlü düğün organizasyonu, nişan, sünnet, nikah, kına törenlerinizde, özel gün ve toplantılarınızda sizin ve misafirlerinizin kendini özel hissedeceği bir hizmet anlayışındayız. "Kalite bir imtiyaz değil, Haktır." sloganı ile sizlere, kaliteyi ekonomiyle birlikte sunuyoruz. Kendinizi özel hissetmek ve dostlarınızla paylaşmak istediğinizde salonumuz emrinize amade...

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll

  düğün

  düğün salonu

  düğün salonu fiyatları

  türkiye düğün rehberi

  istanbul düğün salonları

  istanbul düğün salon fiyatları

  türkiye düğün salonları

  antalya düğün salonları
  izmir düğün salonları