RÜYAM GARDEN KIR DÜĞÜN SALONU - ŞANLIURFA / SİVEREK | https://www.turkiyedugunrehberi.com
5
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 468 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Serkan Başıbüyük
  Fax
  04145525359
  Adres
  Feribot Yolu Üzeri Fırat mah 2 ci km Siverek / ŞANLIURFA
  İl/İlçe
  ŞANLIURFA / SİVEREK
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@ruyamgarden.com
  Kapasite
  1200 Kişi.
  Web Sitesi
  http://www.ruyamgarden.com/?sayfa=anasayfa

  RÜYAM GARDEN KIR DÜĞÜN SALONU ; Düğün , Nişan , Kına , Sünnet , Toplantı , Kokteyl , Konferans , Parti , Açılış , Doğum günü , Mezuniyet , Bayi Toplantısı … 2018 Rezervasyonlarınız İçin Teklif Al Butonundan Hizmetlerimizle İlgili Teklif Alabilirsiniz.

   

  SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM...

  Rüyam Kır Düğün Salonu mutluluğun başlangıç noktasıdır, evliliğe giden bu mutlu yolda saraylara layık siz konuklarımıza; kına, nişan, düğün, balo ve her türlü davet organizasyonlarınızda mutlu anlar yaşatmak için varız. Size sadece unutamayacağınız bir günün heyecanını ve keyfini yaşamak kalsın.
   
  Rüyam Kır Düğün Salonu Siverek’te düğün sektöründe adından söz ettiren kalite ve çalışma anlayışıyla, ilk günümüzden bu yana her geçen gün kendimize kattığımız yeniliklerle sizlere hizmet vermekteyiz. Bu güne kadar çok sayıda düğün, nişan, sünnet ve organizasyonlar yapma mutluluğunu sizlerle paylaştık. Rüyam Kır Düğün Salonu Açık mekan 1200 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir..Siverek ‘te tüm konuklarınızın rahatça ulaşabileceği merkezi konumda bulunan Rüyam Kır Düğün Salonu gelen konuklarınız için ulaşım kolaylığı avantajına sahiptir.
   
  Salonumuz, Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ile size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak. Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.
   
  Salonumuzda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekanımızı masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.
   
  Özel günler özel mekanlar ister……

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll

  düğün

  düğün salonu

  düğün salonu fiyatları

  türkiye düğün rehberi

  istanbul düğün salonları

  istanbul düğün salon fiyatları

  türkiye düğün salonları

  antalya düğün salonları
  izmir düğün salonları