TARZZ ORGANİZASYON - ANKARA / ETİMESGUT | https://www.turkiyedugunrehberi.com
2
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 507 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  ZEYNEP ALTAY ŞAHİN
  Fax
  05548570035
  Adres
  ETİMESGUT/ANKARA
  İl/İlçe
  ANKARA / ETİMESGUT
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  zeynooo-altay85@hotmail.com
  Kapasite
  Belirtilmemiş
  Web Sitesi
  www.tarzz.org/organizasyon

  TARZZ ORGANİZASYON farkıyla, kına sektörüne attığımız ilk adımdan beri devamlı yenilenen konsept, paket ve hizmetlerimizle gelinlerimizin yüzünü güldürmek başlıca hedefimiz. Beklenenden her zaman daha iyi bir performans göstermek ise en güzel vizyonumuz..

  Geleneklerimizle beraber, modern çağımızı da harmanladığımız tüm organizasyonlarımızda sizlere enerjisi ve güler yüzleriyle eşlik edecek birbirinden güzel nedimelerinizle beraber kendinizi Sultanlar gibi hissedeceğinizin garantisini veriyoruz. Üstün tecrübemizle program akışını sizin için organize edecek yönetici kadromuzla gözünüzü arkada bırakmıyoruz..

  Eğlencenize eğlence katacak yeni yelpazeli dans şovlarımız, roman, çiftetelli, Hint dansları, oryantal, zenne ve mezdeke şovlarımız, bay & bayan Dj’lerimiz, palyaço animasyon ekibimiz , Hint konsepti ve Hint kınası uygulamamız, Osmanlı şerbeti ikramımız ve Kahveci güzelimiz ile de gecenize renk katabiliriz. 

  TARZZ ORGANİZASYON sizlere en iyi hizmeti vermek adına titizlikle çalışan, tasarlayan ve tamamlayan 'Etkinlik detay' firmasıdır.

  Tarzz Organizasyon sektördeki 9 yıllık tecrübesiyle düğün, nişan, kına, doğum günü, sünnet davetlerinde ve açılış, şenlik, konser, yemek ve kokteyl etkinliklerinde tarzınızı başarıyla yansıtan deneyimli bir organizasyon firmasıdır.

  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll