TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK - İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE | https://www.turkiyedugunrehberi.com
 • FİRMA PUANI
  5/0

  DİĞER SEÇENEKLER

  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK

  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK
  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK

   

  TEBESSÜM FOTOĞRAFÇILIK ; SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ FOTOĞRAF AŞK VE SANATIN BİRLEŞİMİDİR.

  Hakkımızda

   
  DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINIZ İÇİN NELER YAPMALISINIZ?
   
   
   
  Düğün fotoğrafçısı seçmeden önce, Sizin tarzınıza ve isteklerinize en uygun fotoğrafçıyı seçmelisiniz ve önceden seçtiğiniz fotoğrafçıyla tanışma en azından oturup bir kahve içmelisiniz bu boyut doğruyu sizlere gösterecektir
   

  BİZLER TEBESSÜM FOTOĞRAF EKİBİ OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ HİZMET

          SUNMAKTAN GURUR                          DUYARIZ                  

   

  DÜĞÜN BELGESELİ.

  Bütün videoları ilgilendiren detaylarla eğlenceli ve özel hale getiren düğün belgeseli çekimi son yıllarda en çok rağbet gören natiflerden. Üstelik çekimleri düğün gününüzle sınırlandırmanız gerek yok. Düğünden sonra bir gün belirleyip dış mekan çekimleri ile farklı pozlar verebilir, düğün belgeselinizi size özel mekanlarda çektirebilirsiniz.

   

  DÜĞÜN HİKAYESİ.

  Klasik fotoğraf albümlerinin dışına çıkmak isteyen çiftler arasında sıklıkla görülen bir diğer seçenekler ise düğün hikayesi çekimi. Hikaye fotoğrafçılığı düğün gününüzün tüm özel anlarını bir araya getirerek boyutu sunuyor. Düğün hikayeniz için fotoğrafçınız; hazırlık aşamasından kuaför ve gelin almaya; ilk dansınızdan salondaki tüm misafirler gidip mutlu yorgunluğunuzu sergilediğiniz ana kadar tüm ayrıntıları fotoğraflıyor.

   

  Üçüncü ve oldukça eğlenceli bir tercih.

  Balayı fotoğrafları;

  Düğünden sonra fotoğrafçınızla kararlaştırmak,üzere ileri bir tarihte

   

  Balayına gittiğiniz yer, ülkeye düğün fotoğraflarınızı çok eğlenceli hale getirebilirsiniz, Günümüzde düğümü hemen basamaklı çiftimiz balayına mutlaka gitar kararı buda demek oluyor ki düğün fotoğraflarınızı balayınızda çektirebilirsiniz, antalya da herhagi otelde balayınızı gerçekleştirtirecekseniz sadece yapmanız gereken gelinliğinize ve damatlığınıza bir bavul fazladan hazırlamak, gittiğiniz otele hazırlanış aşamalarından otelllerin görselllerinden tutunda deniz kenarı sen de denize saflaştırmak. gelinliğinizi giyerek süper farklı fotoğraflarınız olacağını unutmayın.

   

  Düğün öncesi çekimi.

   

  Düğün önce size uygun bir tarih belirlenir ve tarihte sizin isteğiniz doğrultusunda hangi şehir hangi ülke farketmez Örnekler:

   

  Bodrum, Çeşme Alaçatı, Capadocia, İstanbul, Muğla, Antalya, ve daha fazla sayamadığımız birçok şehir ve ülke olabilir, Düğün öncesi çekimin birçok avantajındanda kısaca örnek alın Düğün günü sitresinden uzak rahat eğlenerek istenilen saatlerde çokdaha güzel işlerin çıktığını belirtmek isteriz, bir ikinci husus düğün öncesi çekiminde hazırlanacak kısa klipinizi düğün günü düğün salonunda misafirlerinize izlettirme gibi büyük bir şans yakalacağınızıda unutmayınız.

   

  Düğün Günü.

  • Düğün günü iki ayrı farklı mekanlarda yapılan çekimlerdir.

  LÜTFEN BİZİMLE BİREBİR GÖRÜŞÜNÜZ.

   
   
   
   
   
  BİZLER TEBESSÜM FOTOĞRAF EKİBİ OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ...Gönül Gözüyle Görülenler...İnsanın görgüsü bilgisi deneyimi arttıkça okumaları artıyor, okumalarının sınırları genişliyor. Kitap okumadan, yüz okumaya, insan okumadan, maç okumaya, siyaseti okumadan,olay ,durum ve ilişkiyi okumaya değin. Fotoğraf okumayıda bileceksin, sadece bakmakla yetinmeyerek. Fotoğraf okumak kitap okumadan daha zordur.Anlamak için donanım,derinlik ve yoğunlaşmak gerekir. Okuduğunuz bir kitabı ikinci ,üçüncü okuyuşunuzda bir önceki okumalarınızın ne kadar eksiklik içerdiğini görürsünüz. Fotoğraflarıma fasılalarla sık sık bakar ,düşünür, yorumlarım.Bu içsel yolculuk olanağı sağlarbana. Zaman tünelinde bir yolculuk gibi gelir. Geçmişe ait titreşimler alırım,enerji alırım.Fotoğraf aracılığıyla geçmişin peşine düşerim.Hem geçmişi hem de şimdiyi yaşatır bana fotoğraflar. Yaşadıklarım benden neler götürmüş, neler kazandırmış karşılaştırma fırsatını bulurum. Fotoğrafa boyut kazandırmak, anlam yüklemek. Bizim işmiz
   

   

  • GELİN DIŞMEKAN CEKIMLERİNDE LÜTFEN RANDEVU ALINIZ ŞOK FİYATLAR SÜRPRİZ FİYATLAR KAÇIRMAYIN IZ. 

   

  KUTULU ALBÜMLER

  KİŞİYE ÖZEL ALBÜM ÇALIŞMALARI

  SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ FOTOĞRAF AŞK VE SANATIN BİRLEŞİMİDİR. LÜTFEN DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINZI ŞANSA BIRAKMAYINIZ. SONRA ÜZÜLÜRSÜNÜZ.

  38 YILLIK TECRÜBEYLE SİZLERE HİZMET ETMEKTEYİZ 

   
   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll

  düğün

  düğün salonu

  düğün salonu fiyatları

  türkiye düğün rehberi

  istanbul düğün salonları

  istanbul düğün salon fiyatları

  türkiye düğün salonları

  antalya düğün salonları
  izmir düğün salonları