SAFRANBOLU & AMASRA TURU | Düğününü Planlamak İçin İhtiyacın Olan Rehber
 • KOD : 002
 • SAFRANBOLU & AMASRA TURU ilanı sayfasında, tatil planınızı yaparken sizlere yardımcı olacak detaylı bilgiler sunuluyor. SAFRANBOLU & AMASRA TURU lanı fotoğraf ve videoları ile tura katılan misafirlerin puanlamalarını inceleyebilir, en uygun fiyatlar ile rezervasyon yaparak Düğününü Planlamak İçin İhtiyacın Olan Rehber güvencesi ile kaliteli ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.
 • TUR PUAN
  0

  DİĞER SEÇENEKLER

  Değerli misafirlerimiz,  sabah 06.30 Akçakoca Kalkış  ( Merkez BİM Önü ) 07:15 oturbutur.com Ofisi Önü ( İstanbul Caddesi Yapı kredi Bankası Karşısı Önünden hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz.

  Gerede-Karabük güzergâhından Safranbolu’ya gidiyoruz. Turumuza ilk olarak Safranbolu’yu panoramik olarak görebileceğimiz Kale mevkiine gidiyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesini görüp, gezdikten sonra şehrin içine doğru iniyoruz. Köprülü Mehmet Paşa Camini ziyaret edip; avlusundaki Güneş Saatini gördükten sonra Safranbolu evlerinin özelliklerini görebileceğimiz Kaymakamlar Gezi Evine gidiyoruz.19.yy Osmanlı Evlerinin tüm güzelliklerini yansıtan bu evde rehberimizin anlattığı bilgileri dinledikten sonra İzzet Mehmet Bey Cami ve hemen altında halen işlevsel durumda olan Demirciler ve Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Safranbolu’nun taş sokaklarını ve Tarihi Türk Evlerini görerek; Arastaların içine giriyoruz. Burada verilen alışveriş molasının ardından Kristal terasa geçiyoruz, bölgeye hakim bir kanyonda bulunan cam terası gezip gördükten sonra, Amasra’ya doğru yol alıyoruz. Amasra ya inmeden önce Bakacak Tepesine uğruyoruz. Bakacak Tepesi Fatih Sultan Mehmet’in gördüğü zaman “Lala Lala Çeşm-i Cihan Bu mu Ola “yani Dünyanın Gözü bu mudur diyerek hayranlığını gösterdiği Bakacak Tepesinde erdiğimiz fotoğraf molasının ardından Amasra’ya iniyoruz. Amasra Kalesini ve Roma Döneminde yapılan Kemere Köprüsünü görüyoruz. Ağaç oyma sanatının en güzel yapıldığı ve satıldığı çarşısında verdiğimiz mola sonrası bölgeye özgü balık restoranlarında verdiğimiz yemek sonrası Zonguldak-Ereğli güzergâhından Düzce’ye dönüyoruz. Bir sonraki O TUR BU TUR Organizasyonunda görüşmek üzere.

   Hareket Noktaları
  • Değerli misafirlerimiz
  • sabah 06.30 Akçakoca Kalkış ( Merkez BİM Önü ) 07:15 oturbutur.com Ofisi Önü ( İstanbul Caddesi Yapı kredi Bankası Karşısı Önünden hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz.
   Kullanılan Araçlar
  • Lüx Otobüs
   Hareket Tarihleri
  • BİLGİ ALINIZ
   Hareket Saatleri
  • 07:15
   Fiyata Dahil Hizmetler
  • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti Gidiş Dönüş ulaşım Araç içi ikram Tüm çevre gezileri OTURBUTUR Güvencesi
   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Öğle yemeği Müze ve Ören yeri girişleri Tüm kişisel harcamalar
   Tur Notları
  • Gerede-Karabük güzergâhından Safranboluya gidiyoruz. Turumuza ilk olarak Safranboluyu panoramik olarak görebileceğimiz Kale mevkiine gidiyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesini görüp, gezdikten sonra şehrin içine doğru iniyoruz. Köprülü Mehmet Paşa Camini ziyaret edip; avlusundaki Güneş Saatini gördükten sonra Safranbolu evlerinin özelliklerini görebileceğimiz Kaymakamlar Gezi Evine gidiyoruz.19.yy Osmanlı Evlerinin tüm güzelliklerini yansıtan bu evde rehberimizin anlattığı bilgileri dinledikten sonra İzzet Mehmet Bey Cami ve hemen altında halen işlevsel durumda olan Demirciler ve Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Safranbolunun taş sokaklarını ve Tarihi Türk Evlerini görerek; Arastaların içine giriyoruz. Burada verilen alışveriş molasının ardından Kristal terasa geçiyoruz, bölgeye hakim bir kanyonda bulunan cam terası gezip gördükten sonra, Amasraya doğru yol alıyoruz. Amasra ya inmeden önce Bakacak Tepesine uğruyoruz. Bakacak Tepesi Fatih Sultan Mehmetin gördüğü zaman “Lala Lala Çeşm-i Cihan Bu mu Ola “yani Dünyanın Gözü bu mudur diyerek hayranlığını gösterdiği Bakacak Tepesinde erdiğimiz fotoğraf molasının ardından Amasraya iniyoruz. Amasra Kalesini ve Roma Döneminde yapılan Kemere Köprüsünü görüyoruz. Ağaç oyma sanatının en güzel yapıldığı ve satıldığı çarşısında verdiğimiz mola sonrası bölgeye özgü balık restoranlarında verdiğimiz yemek sonrası Zonguldak-Ereğli güzergâhından Düzceye dönüyoruz. Bir sonraki O TUR BU TUR Organizasyonunda görüşmek üzere.
   İptal ve İade
  • İptal Yok
  Henüz Yorum Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

   Tur Güzergahı
  • Gerede-Karabük güzergâhından Safranboluya gidiyoruz. Turumuza ilk olarak Safranboluyu panoramik olarak görebileceğimiz Kale mevkiine gidiyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesini görüp
  • gezdikten sonra şehrin içine doğru iniyoruz. Köprülü Mehmet Paşa Camini ziyaret edip; avlusundaki Güneş Saatini gördükten sonra Safranbolu evlerinin özelliklerini görebileceğimiz Kaymakamlar Gezi Evine gidiyoruz.19.yy Osmanlı Evlerinin tüm güzelliklerini yansıtan bu evde rehberimizin anlattığı bilgileri dinledikten sonra İzzet Mehmet Bey Cami ve hemen altında halen işlevsel durumda olan Demirciler ve Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Safranbolunun taş sokaklarını ve Tarihi Türk Evlerini görerek; Arastaların içine giriyoruz. Burada verilen alışveriş molasının ardından Kristal terasa geçiyoruz
  • bölgeye hakim bir kanyonda bulunan cam terası gezip gördükten sonra
  • Amasraya doğru yol alıyoruz. Amasra ya inmeden önce Bakacak Tepesine uğruyoruz. Bakacak Tepesi Fatih Sultan Mehmetin gördüğü zaman “Lala Lala Çeşm-i Cihan Bu mu Ola “yani Dünyanın Gözü bu mudur diyerek hayranlığını gösterdiği Bakacak Tepesinde erdiğimiz fotoğraf molasının ardından Amasraya iniyoruz. Amasra Kalesini ve Roma Döneminde yapılan Kemere Köprüsünü görüyoruz. Ağaç oyma sanatının en güzel yapıldığı ve satıldığı çarşısında verdiğimiz mola sonrası bölgeye özgü balık restoranlarında verdiğimiz yemek sonrası Zonguldak-Ereğli güzergâhından Düzceye dönüyoruz. Bir sonraki O TUR BU TUR Organizasyonunda görüşmek üzere.
   Otel Opsiyonları
   Tarih
   Otel Seçenekleri
   İki Kişilik Odada Kişi Başı
   Tek Kişi
   Ek Yatak
   Çocuk
  Scroll

  düğün

  düğün salonu

  düğün salonu fiyatları

  türkiye düğün rehberi

  istanbul düğün salonları

  istanbul düğün salon fiyatları

  türkiye düğün salonları

  antalya düğün salonları
  izmir düğün salonları