Yeni Üyelik Kayıt Formu. | Düğün | Türkiye Düğün Rehberi
LÜTFEN ÜYE OLDUKTAN SONRA E-MAİL ADRESİNİZE GELEN ONAY LİNKİNİ TIKLAYIN. GEREKSİZ / ÖNEMSİZ KUTUNUZU KONTROL ETMEYİ UNUTMAYIN

!!! KAYIT OLACAK !!!

!!! TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!

!!! ÖNEMLİ BİLGİ !!!

!!! Vergi Dairesi ve Vergi No bölümü , Doldurulması zorunlu DEĞİLDİR !!!

!!! Müzisyenler , Firma ünvanı yerine Adı ve Soyadını tekrar yazsınlar !!!

 

Türkiye Düğün Rehberi olarak, İlk günden bu güne kadar farklı dönemlerde uyguladığımız, farklı konseptlerimizle ve hedeflerimizle hiçbir zaman sektördeki standardı yakalamak amacında olmadık. Her zaman standardın üstünde neler yapabileceğimizi araştırdık, bunun için çalıştık. Çalışmaya, araştırmaya da devam ediyoruz.

Amacımız, düğün yapmak için plan yapan vatandaşlarımıza tek çatı altında hizmet sunmak. Tüm ihtiyaçlarını tek sitede karşılayıp zamandan ve ücretten tasarruf etmelerini sağlamak. Aynı zamanda üyelerimiz arasında iş alışverişi olmasını sağlayarak mekan sahiplerinin de işini kolaylaştırmaktır.

İl / İlçe seçimlerimizle size en yakın olan yerlerden hizmet alabileceğiniz gibi , diğer ilçeleride sorgulama imkanına sahipsiniz. Hazırladığımız blog haberlerimiz ile yol gösterici olmak , sektörde düğün salonun dan davetiyecisine kadar planlayacağınız her adımda gelin ve damadın yanında olmaktır. 

Önder Ajans & Bilişim Olarak ;

Evlenecek olan çiftlerin, daha rahat bir biçimde düğün mekanlarını tespit edebilmeleri için; WEB SİTEMİZE ÜYELERİMİZ ARASINDA İL/İLÇE AYRIMI YAPARAK , ONLİNE OLARAK ARAMA YAPAN, ÜYELERİMİZİN BİLGİLERİNİ SAKLAMADAN , size ulaşmak için bizi aramalarına ihtiyaç duymadan , seçilen mekanların , TEKLİF AL BUTONU sayesinde (teklif al butonu kullanıldığında (( ONDER AJANS )) den uyarı sms gelir , böylelikle gelen teklifi kaçırmazsınız) vakit kaybetmeksizin ARACISIZ OLARAK ÜYELERİMİZ ile irtibata geçmelerini sağlayan web sitemizi ÜYELERİMİZİN hizmetinize sunduk.

 

** Üyelerimize Bir Kontrol Paneli Vermekteyiz , Boş / Dolu Gün Tanımlama , Resim Yükleme , Video Yükleme , Haber Yayınlama ,

    Etkinlik oluşturma Gibi İşlemleri Bizlere İhtiyaç Duymadan Anında Yapabilirsiniz.

** Profil sayfanızda , toplumsal medya hesabınız görünür ve ÜYENİN daha detaylı bilgilerine ve resimlerine ulaşılır.

** Profil sayfanızda bulunan QR CODE aktiftir ve tamamen sizin bilgilerinizi içerir. Salon bilgilerini telefonuna kayıt etmeye

    uğraşan müşterileriniz QR CODE u okutup , KAYDET demeleri yeterli olacaktır.

** Her üye , VİTRİN FİRMASIDIR. Ana sayfada 20 li bloklar halinde yayınlanır ve sayfa her yenilendiğinde değişir. Bu hususiyet için

    ayrıca ücret istek edilmez.

** Üyelik Ücreti 1.200,00 TL + KDV dir.

( Üyelik yenileme zorunluluğu yoktur. Yenileme tarihinde yenileme yapmazsanız sistemden otomatikman silinir )

** Yıllık %10 fiyat artışı yapılır.

** Yıllık üyelik tutarı sabit fiyat politikasıyla yürütülür. ÜYELERİMİZ içinde farklılık göstermez.

 

Standart ve kalıplaşmış hazır scriptler üzerine kurulmuş internet sitelerini artık unutun , internet sitemiz 4 yazılımcı ile 7 ayda yazıldı. Alt yapımız oldukça geniştir. Mobil uyumluluk  %100 dür. Aynı zamanda İOS ve ANDROİD uygulamalar hazırlanacaktır. Size fazlaca daha iyi hizmet vermek adına yazılım ekibimiz 24 saat çalışmakta ve iyileştirme, geliştirme emekleri yapmaktadır. Kalıplardan sıyrılmış, teknoloji' nin tüm olanaklarını kullanabilen ustalaşmış bir sanal rehberiniz var.

 

Web sitemiz 256 Mbit güvenlik SSL sertifikasıyla korunmaktadır. Günlük yedeklemelerimiz tertipli olarak 1 bağımlı sunucu , 1 bağımsız sunucuda alınarak , ÜYELERİMİZİN verileri hassasiyetle korunmaktadır.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

TÜRKİYE DÜĞÜN REHBERİ Avantajları
Düğün salonları yenilenen çehreleri ile salon süsleme ve düzenlemelerinden, pasta içecek ikilisine kadar standartları aşan birçok natifle desteğinize koşuyor.
Düğün salonu seçmenin avantajları neler derseniz saymakla bitmez desek yeridir!
Ağırlayabildikleri davetli kapasitesinin birçok mekana bakılırsa daha oldukça oluşu büyük aile düğünleri için ideal. Kişi sayınızı azaltmadan tüm sevdiklerinizle beraber olmak istiyorsanız TÜRKİYE DÜĞÜN REHBERİ seçmek en isabetli karar olacak.
Düşlerimdeki mekan bir balo salonu diyorsanız tekrar doğru adrestesiniz. Masa düzenlemelerinden salon süslemelerine kadar birçok ürün yelpazesini önünüze sunan lüks düğün salonları kendinizi bir prenses şeklinde hissetmenizi sağlayacak.
Düğününüzde pasta ve meşrubat ikramı yerine bir yiyecek vermeyi düşünüyorsanız; düğün salonlarının son yıllarda yemekli organizasyonlarda da ön plana çıktığını unutmayın. Et, tavuk veya balık yemekleri ile menü seçeneklerinden; limitli veya limitsiz alkollü içecek servislerine kadar birçok natife haiz olan yemekli düğün salonları artık birçok yemekli davete ev sahipliği yapıyor. Size tecrübeli servis elemanları ile kaliteli hizmet vereceklerinden emin olabilirsiniz.
Düğün salonlarının kent içinde ve ulaşımının basit olması ise tercih etmek için güzel nedenlerden biri. Birçoğunun kendi otoparkının olması da göz ardı edilmemesi ihtiyaç duyulan bir teferruat.
Düğün salonları hakkında tüm detayları ve şehrinizdeki salonları düğün salonları sayfalarımızda bulabilirsiniz. Anadolu ve Avrupa yakasında tüm bu özellikleri bir arada bulacağınız İstanbul düğün salonları en güzel gününüze ortak olmak suretiyle sizi bekliyor!

Scroll

düğün

düğün salonu

düğün salonu fiyatları

türkiye düğün rehberi

istanbul düğün salonları

istanbul düğün salon fiyatları

türkiye düğün salonları

antalya düğün salonları
izmir düğün salonları